Benešov

Hosté byli stále bez šestice hráčů. Jmenovitě Mužíka, Bauera, Bočka, Brabce, Vilčeka a Hájovského, který byl nemocný. Potěšující bylo, že v základní sestavě nastoupil po půl roce Mlynařík.

SK Benešov – TJ Jiskra Domažlice 3:1 (1:0)

V 6. minutě měl Jonáš Vais velkou šanci, když  zpoza šestnáctky mířil vedle levé tyče branky benešovského brankáře Tetoura.
Běžela devátá minuta. Došlý si s Mlynaříkem vyměnil míč a na levé straně domácí šestnáctky našel přesnou přihrávkou Vaise, kterého ve vápně fauloval domácí hráč. Rozhodčí Raplík nařídil pokutový kop. Došlý mířil doprostřed a Tetour míč vyrazil levou rukou, když už skákal na levou stranu branky. Ve 13. minutě vysunul Vais Došlého po levé straně. Ten se dostal tísněn obráncem Filipem až do vápna, kde špatně trefil balon, který minul pravou tyč branky Benešova. Za dvě minuty opět Došlý vracel míč na Mlynaříka, který centrem zleva našel na rohu pravém rohu šestnáctky Rychnovského, jehož střela z voleje našla u levé tyče brankáře Tetoura, který si nadvakrát s míčem poradil.
V 19. minutě orazítkoval domácí hráč střelou zleva břevno branky Švihoříka v bráně Jiskry. V 19. minutě zahrával z pravé strany domácí Engelmann trestný kop, který hostující obrana v pohodě odvrátila. Za dvě minuty zahrával Došlý zleva roh na hlavu Dvořáka, který hledal před bránou Teršla. Tomu pomezní rozhodčí Jansa odmával ofsajd. Přišla 24. minuta. Čihák si zpracovával přihrávku dotírající Engelmann míč, který si Čihák pouštěl mezi nohama dorazil do odkryté branky na 1:0. Domácí hráči se do této doby jenom bránili a nijak neohrozili branku Domažlic. Za dvě minuty mířil opět Engelmann vysoko nad bránu branky Jiskry.
Ve 32. minutě centroval Mlynařík zleva na Došlého, který hlavou prodloužil k levé tyči branky Benešova, kde stál Teršl, který vstřelil gól. Ten mu nebyl pro ofsajd opět pomezním rozhodčím Jansou uznán. Ve 35. minutě byl faulován před vápnem Dvořák. K trestnému kopu se postavili prvně jmenovaný a Došlý, který o kousek minul branku Benešova. Půl minuty před koncem trefil z přímého kopu zprava domácí Vosáhlo levou tyč branky Jiskry.
Pěkný fotbalový moment přinesla 58. minuta. Teršl vysunul Dvořáka, který se přes bránícího Pedra dostal až před Tetoura. Toho bohužel pro Chody neprostřelil. Ti měli stále více se hry, ale bez gólového efektu. V 62. minutě si vybral slabší chvilku domažlický gólman Švihořík, který doslova ,,namazal” na gól domácímu Čapkovi na 2:0. V 76. minutě poslal za obranu Domažlic balon agilní Engelmann. K míči se dostal Brokeš. Z blízkosti zvýšil na krutých vzhledem k vývoji utkání 3:0.  Domažlice snížily na 3:1 po krásném solu Rychnovského, který prokličkoval obranou domácích z levé strany a na malém vápně našel střídajícího Nemeše, který prostřelil Tetoura. Už v sobotu 13. 10. od 15:30 hostí Jiskra doma nováčka Slovan Velvary, který vyhrál v 9. kole v Zápech 4:0 a doma porazil v minulém kole Loko Vltavín 4:2. To ukazuje na velmi dobrou formu soupeře. Jiskra hraje doma před svými věrnými fanoušky a samozřejmě chce zvítězit! Přijďte ji v sobotu povzbudit!

Rozhodčí: Raplík Lukáš, Dujsík Jiří, Jansa Adam
Delegát FAČR: Martinec Lubomír