TJ Jiskra Domažlice, pořádá nábor chlapců a dívek do fotbalového týmu žáků, přípravek, … (dle věkové kategorie). Noví mladí fotbalisti i fotbalistky mohou přijít po domluvě s trenéry kdykoliv na fotbalové hřiště v Domažlicích. Při první účasti na tréninku prosíme o účast také rodiče. Nábor je především určen pro děti, kteří chodí do první až deváté třídy základních škol a také pro děti navštěvující mateřské školky.

TJ Jiskra Domažlice má zájem o všechny věkové kategorie fotbalistů a fotbalistek. Dolní věková hranice je 5 let. Bližší informace Vám poskytnou trenéři jednotlicích věkových kategorií. Možné fotbalové kategorie jsou mladší přípravka, starší přípravka, mladší žáci, starší žáci, mladší dorost, starší dorost a starší dorostenky.

Tatínkové a maminky přijďte mezi nás a nechte Vašeho syna nebo dceru stát se fotbalistou! Hraní fotbalu nezatíží Váš rodinný rozpočet. Vaše dítě najde nové kamarády a díky fotbalu bude mít alespoň trochu pohybu v dnešní době počítačů. Na všechny nové fotbalisty a fotbalistky se již těšíme.