Domažlice
Jako první vstoupili do svých soutěží dorostenci Jiskry Domažlice.Ti v  rámci 22. kola divize Čechy v sobotu 2.3. 2019 od  10:00 h přivítali lídra tabulky v kategorii U19 FC Rokycany a a od 12:15 hostili dorost U17, aktuálně šestý celek tabulky FC Rokycany U17.
TJ Jiskra Domažlice  U19 – FC Rokycany U19  1:2 (0:2)
Do první šance zápasu  se dostali hosté v 11 minutě, když střelu Kroce vyrazil brankář Pomothy na roh. V 33. min. opět agilní Kroc mířil vedle branky Pomothyho. Za dvě minuty, už ale udeřilo. Balon zatáhl po levé straně rokycanský Laubr přihrál křižnou přihrávku do šestnáctky, kde volný Plzák z 9 metrů otevřel skóre zápasu 0:1. Druhý jak později ukázalo rozhodující úder přišel ve 39. minutě kdy se povedlo propasírovat balon rokycanskému kapitánu Plimlovi mezi pravou tyčí a brankářem Phomothym 0:2.Ve 45. minutě si Pomothy poradil se střelou Laubra.Ve 48. minutě M.Drábek , hledal před Pomothym J.Drábka a Laubra, kteří ve vyložené šanci balon přeběhli. Jiskra mohla snížit už v 58. minutě poslal Suchý balon na Sobolíka, který hlavičkoval těsně vedle pravé tyče brankáře Rokycan Stashka.
Ve druhém poločase si hostující mužstvo vytvářelo několik šancí. Za deset minut se prodral středem střídající Pražský, ale Pomothy jeho střelu z 10 metrů kryl.V 84. minutě vysunul ideálně Suchý Chodoru za obránce ten oběhl i vybíhajícího brankáře Stashka a střelu mířící do prázdné brány  vykopl Pliml.Za minutu opět stejný brejk, ale Chodora už střílel z velkého úhlu.Do třetice všeho dobrého platilo pro útočníka Chodoru. Ten si v 87. minutě zpracoval přihrávku od Soupíra dostal se až na šestnáctku , kde střelou do pravého horního rohu vymetl všechny pavouky na konečných 1:2.Potom se domácí snažili o vyrovnání a hosté chodily do brejků. Jako o minutu na to mířil Laubr z 16. metrů nad bránu.V 90. minutě napálil hostující Pražský z 21. metrů břevno.  To bylo z pohledného utkání všechno.
TJ Jiskra Domažlice U17 – FC Rokycany U17  3:2 (2:0)
Na zápas s Rokycany, jsme se připravovali dost pečlivě,zaprvé šlo o první kolo jarní části sezony za druhé šlo o odvetu prvního zápasu v Rokycanech, kde jsme dostali 15 gólů,kdy jsme zápas museli dohrávat v 9ti lidech. Do zápasu jsme mohli počítat s doplněním starších žáků ( Šindelář,Tumpach) , což jako vždy, jsou hráči kteří dokážou vypomoci. Podařilo se nám vstřelit rychlý gól, myslím ve 20. vteřině utkání, což každému týmu pomůže, škoda jen že Matěj Chodora nevyužil hned své šance a do sítě dostal míč až dorážející Baumann. Ve 15.minutě,se nám zranil obránce Korelus, což vedlo k nucenému střídání za Honzu Šupa. Utkání mělo dobrou úroveň a nám se podařilo vstřelit druhý gól, konkrétně po skvělé práci Šindeláře na lajně a centru na Chodoru ve vápně. Soupeř také měl své šance, ale nás podržel dobře chytající Pomothy,takže se do šatny šlo s výsledkem 2:0. Věděli jsme, že utkání není vůbec u konce a chybí stále 45. minut. Ve druhé půli se nám podařilo vstřelit třetí gól, po chybě v obraně soupeře a skvělé kličce Jahna brankáři.Soupeř získával více ze hry, ale dobrá práce v obraně,často až za hranicí sebeobětování,nevedla k úspěchu.Bohužel ke konci utkání jsme inkasovali dvě branky,což mě mrzí,protože jsme chtěli utkání dohrát s nulou vzadu.Jsem moc rád, že jsme utkání dokázali dovést k vítězství,znamená to pro nás super začátek soutěže,pro kluky odměnu v podobě večeře,za zvládnutou odvetu a už se začínáme soustředit na příští kolo,kdy nás čeká těžký soupeř z SK Petřín. Komentoval průběh po zápase trenér Jiskry U 17 Tomáš Korelus.
,,Možná to nebude znít dobře, ale dnešní utkáním hodnotím i přes prohru pozitivně vzhledem k bojovnému týmovému výkonu. Soupeř měl dnes větší individuální kvalitu a hráče jsme upozorňovali ze jedině týmový výkon a bojovnost můžou tuto kvalitu kompenzovat a dovést nás k dobrému výsledku. Zápas bohužel rozhodly dvě chyby v pěti minutách na konci prvního poločasu kterých jsme se dopustili. Některé další šance soupeře i naše zůstali nevyužity a když Chodora využil jednoho z našich brejku můžeme jen litovat neproměněné velké šance Sobolíka. Ta by pro nás znamenala bod. Pokud dokážeme podobné výkony zopakovat věřím že můžeme urvat body i s týmy z horní poloviny tabulky“. Zamyslel se po utkání trenér Jiskry Domažlice U 19 Radek Šindelář.
,,Věděli jsme, že to nebude vůbec lehké. Před zápasem nám řekl trenér jasné instrukce, které když budeme plnit, tak na Rokycany máme. Taky, že prvních 20 minut jsme úspěšně bránili a snažili se přecházet do protiútoků po křídlech což na Rokycany fungovalo. Bohužel jsme nedokázali udržet nasazení až do úplného konce poločasu, což pro nás znamenalo inkasování 2 gólů. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že musíme dát góla. Kolem 60 minuty Lukáš Sobolík ohrozil hostující branku hlavičkou z přímého kopu, bohužel pro nás se nevešla mezi tři tyče. Po té na nás začali zase Rokycany tlačit. Naštěstí pro nás trefili pouze tyč. Kolem 80 minuty poslal trenér do hry Matěje Chodoru, kterému se povedlo skórovat v 86 minutě. To nás dostatečně motivovalo k tomu abychom znovu zabrali jako tým a pokusili se znovu skórovat. To se, ale nepovedlo. Rokycany si jako zkušenej tým míč pohlídal a téměř nás už k ničemu nepustil. Teď už ale musíme myslet na další kolo kdy k nám přijede plzeňský Petřín, který chceme obrat o 3 body.“ Viděl zápas dorostu U 19 Matěj Bozděch.
Za U19 se mi hrálo hůř než za U17 nešlo o to ze by se mi hrálo hůř se spoluhráči ale hráči z Rokycan U19 byli důrazný hráli hodně do těla.Myslím, že nás tým U19 hrál dobře snažili jsme se plnit co po nás trenér chtěl a myslím ze jsme podali dobrý výkon.  Gol jsem viděl tak že jsem  dostal krásnou přihrávku od Davida Soupíra sice na slabší nohu přesto se mi podařilo trefit horní roh branky kam brankář nedosáhl. V zápase U17 jsme všichni šli za vítězstvím týmu z Rokycan jsme měli co vracet a lepší výkon jsem od našeho týmu ještě neviděl doufám že to tak bude každý zápas“ řekl střelec dvou golů Matěj Chodora.
,,Do Domažlic jsme jeli s respektem, neboť nám bylo jasné, že jako nováček v soutěži se mohl podzimní část aklimatizovat a po zimní přípravě bý silnější pro jarní část. Apeloval jsem na chlapce, aby nekoukali na umístění v tabulce, že to rozhodně nebude lehký zápas, což se potvrdilo. Oba týmy zjevně trénují na UMT celou zimu, ovšem ostrý zápas ukázal, že dělal problémy všem chlapcům. V mých očích to byl zápas plný nepřesností. S předvedenou hrou jsem nebyl plně spokojen, ale hodně tomu nahrávala hrací plocha. Jsem přesvědčen, že kdybychom proměnili alespoň polovinu šancí, co jsme si vytvořili, celý zápas jsme dohráli s větším klidem. Myslím, Jiskra na jaře bude okrádat nemálo týmu o body“. Řekl po utkání bývalý hráč Jiskry Domažlice na lavičce trenér FC Rokycan U19 Michal Veselý.