Praha 7

Dějištěm 25. kola ČFL byl Stadion v Praze 7 na pražském Vltavínu.

Do zápasu vstoupila Jiskra velkou šancí Matějky, který ve 3. minutě orazítkoval břevno branky Koblence v bráně domácího Loka. Ve 26. minutě překonal Šimana v brance Jiskry domácí Šípek (1:0). Za dvě minuty Pfeifer vysunul na levou stranu Matějku, který se dostal až před Kolbence a překonal ho přízemní střelou k pravé tyči na 1:1. Jiskra mohla jít do vedení. Ve 33. minutě šel sám na Kolbence Došlý, ale trefil jeho nohy ve vyložené šanci. Po levé straně se prodral domácí Růžička, dostal se až do vápna, kde našel úplně volného Pejšu. Ten doklepl balon do brány na poločasových 2:1.

Ve druhém poločase šli domácí do tříbrankového vedení a jak se později ukázalo, tak i utkání skončilo 3:1. Pejša si pohrál s Chocholouškem. V brejkové situaci nahrál na naběhnutého volného Císařovského, který pečetil stav na 3:1. V 70. minutě se řítil Matějka sám na Kolbence, který vyběhl, zmenšil střelecký úhel a vychytal domažlického kanonýra. V 81. minutě měl závěrečnou šanci domácí Pejša, ale mířil v šestnáctce vedle levé tyče branky Šimana. Jiskra si tak ani z druhého utkání na venkovním stadion neodvezla ani bod.

V sobotu 5. 5. 2018 od 15:00  hostí Jiskra SK Benešov, který okupuje 14. místo ČFL. Na zatím sestupové 16. místo Benátek nad Jizerou má ,,náskok” pouhé dva body. Proto se na Střelnici bude snažit urvat nějaký bod. Jiskra samozřejmě chce v domácím prostředí vzpomenout na výkony v domácích zápasech a chce vyhrát a co nejdříve se vrátit na nejvyšší příčky ČFL. (POJ)