Jiskra Domažlice A vs FC Viktoria Plzeň B
Datum a čas konání: 29.3.2024 16:30
Místo: Domažlice
SK Aritma Praha vs Jiskra Domažlice B
Datum a čas konání: 30.3.2024 10:15
Místo: Praha
Tj Mokré vs Jiskra Domažlice ženy
Datum a čas konání: 6.4.2024 13:00
FK Žákava vs Jiskra U19
Datum a čas konání: 30.3.2024 13:30
Místo: Žákava
TJ Sparta Radkovice vs Jiskra U17
Datum a čas konání: 30.3.2024 10:00
Jiskra U15 vs Stříbro/Bezdružice
Datum a čas konání: 30.3.2024 10:00
Místo: Domažlice
SK Horní Bříza vs Jiskra U14
Datum a čas konání: 31.3.2024 16:00
Místo: Horní Bříza
Jiskra U13 vs Stříbro/Bezdružice
Datum a čas konání: 30.3.2024 12:00
Místo: Domažlice
TJ Česká Kubice vs Jiskra U12
Datum a čas konání: 30.3.2024 13:00
Místo: Česká Kubice
Úvod / KSŽ - 2021/2022 / 25.kolo / FK Nepomuk : Zruč / Druztová
FK Nepomuk
12 : 0
Zruč / Druztová
1. | SK Slavia Praha B | 18 | 44:15 | 44 |
2. | Jiskra Domažlice A | 19 | 45:16 | 40 |
3. | Sokol Hostouň | 19 | 30:21 | 37 |
4. | SK Dynamo Č.. | 19 | 37:28 | 30 |
5. | Povltavská FA | 18 | 32:32 | 28 |
6. | FK Admira Praha | 19 | 24:35 | 27 |
7. | FC Viktoria Plzeň B | 19 | 36:33 | 26 |
8. | FC Písek | 19 | 30:34 | 26 |
9. | FK Dukla Praha B | 19 | 31:32 | 25 |
10. | FC Táborsko akademie | 19 | 34:37 | 24 |
11. | Bohemians Praha 1905 B | 19 | 24:26 | 22 |
12. | FK Robstav | 19 | 32:30 | 21 |
13. | FC Slavia Karlovy Vary | 19 | 21:32 | 19 |
14. | FK Motorlet Praha | 19 | 23:41 | 17 |
15. | FK Loko Vltavín | 19 | 25:36 | 16 |
16. | FK Králův Dvůr | 19 | 21:41 | 14 |
1. | SK Petřín Plzeň | 18 | 39:18 | 37 |
2. | FK Baník Sokolov 1948 | 18 | 46:21 | 36 |
3. | FC Viktoria M. Lázně | 18 | 38:17 | 34 |
4. | SK Aritma Praha | 18 | 31:15 | 33 |
5. | SK Hořovice | 18 | 24:26 | 30 |
6. | FK Komárov | 18 | 27:23 | 26 |
7. | TJ Spartak Soběslav | 18 | 33:32 | 25 |
8. | FK Příbram B | 18 | 29:29 | 25 |
9. | FK Jindřichův Hradec | 18 | 30:35 | 25 |
10. | SK Otava Katovice | 18 | 29:30 | 23 |
11. | SK Senco Doubravka | 17 | 24:22 | 19 |
12. | FC Rokycany | 18 | 18:33 | 19 |
13. | Jiskra Domažlice B | 17 | 26:38 | 17 |
14. | SK Klatovy 1898 | 18 | 26:43 | 14 |
15. | FK Tachov | 18 | 16:31 | 13 |
16. | FK Slavoj Č. Krumlov | 18 | 22:45 | 12 |
1. | Tj Mokré | 7 | 49:7 | 18 |
2. | FC Táborsko | 7 | 31:10 | 15 |
3. | TJ Hradiště | 7 | 38:17 | 13 |
4. | Jiskra Domažlice ženy | 7 | 32:10 | 12 |
5. | SK Klatovy 1898 | 7 | 20:13 | 12 |
6. | TJ Blatná | 7 | 21:34 | 8 |
7. | TJ Spartak Kaplice | 7 | 16:20 | 4 |
8. | FK Tatran Prachatice | 7 | 1:97 | 0 |
1. | Jiskra U19 | 16 | 84:11 | 45 |
2. | SK Slavia Vejprnice | 15 | 64:29 | 37 |
3. | TJ Košutka Plzeň | 17 | 53:24 | 34 |
4. | Horažďovice/Sv.Hrádek | 17 | 46:40 | 27 |
5. | Rapid - Prazdroj Plzeň | 16 | 46:38 | 26 |
6. | SK Smíchov Plzeň | 17 | 39:44 | 22 |
7. | Chlumčany - Dobřany | 16 | 32:36 | 16 |
8. | FK Žákava | 15 | 32:40 | 16 |
9. | TJ Start Luby | 17 | 22:57 | 15 |
10. | SCC Bolevec | 15 | 20:60 | 13 |
11. | TJ Vodní stavby Plzeň | 15 | 9:68 | 1 |
1. | Jiskra U17 | 16 | 146:15 | 45 |
2. | TJ Košutka Plzeň | 17 | 149:28 | 45 |
3. | Horažďovice/Sv.Hrádek | 17 | 81:29 | 39 |
4. | SK Slavia Vejprnice | 15 | 54:53 | 27 |
5. | Rapid - Prazdroj Plzeň | 15 | 38:31 | 25 |
6. | TJ Sparta Radkovice | 16 | 33:67 | 22 |
7. | FK Planá u Mar.Lázní | 16 | 28:70 | 16 |
8. | SK Smíchov Plzeň | 16 | 28:91 | 14 |
9. | TJ Vodní stavby Plzeň | 15 | 29:54 | 11 |
10. | TJ Start Luby | 17 | 25:99 | 11 |
11. | TJ Spartak Klenčí | 14 | 7:81 | 1 |
1. | Jiskra U15 | 12 | 136:7 | 33 |
2. | FK Okula Nýrsko | 13 | 77:24 | 32 |
3. | FK Tachov | 12 | 54:13 | 31 |
4. | TJ Košutka Plzeň | 13 | 45:23 | 25 |
5. | FC Křimice | 13 | 37:25 | 25 |
6. | SK Slavia Vejprnice | 12 | 47:27 | 24 |
7. | TJ Start Luby | 13 | 29:37 | 17 |
8. | TJ Sušice | 12 | 33:39 | 16 |
9. | Stod/Chotěšov | 12 | 31:77 | 10 |
10. | Dobřany/Štěnovice | 12 | 24:51 | 9 |
11. | Stříbro/Bezdružice | 13 | 23:37 | 8 |
12. | TJ Přeštice | 13 | 31:72 | 6 |
13. | Rapid/Prazdroj | 12 | 5:140 | 0 |
1. | FK Nepomuk | 12 | 67:8 | 36 |
2. | Jiskra U14 | 13 | 86:21 | 28 |
3. | Staňkov / Holýšov | 12 | 48:31 | 22 |
4. | TJ Tatran Třemošná | 13 | 37:68 | 16 |
5. | SK Horní Bříza | 13 | 34:49 | 13 |
6. | M.Touškov/Kozolupy | 12 | 32:44 | 11 |
7. | Mrákov/Kout | 13 | 5:88 | 3 |
1. | Stříbro/Bezdružice | 13 | 131:18 | 36 |
2. | TJ Sušice | 12 | 99:14 | 36 |
3. | Jiskra U13 | 12 | 69:25 | 25 |
4. | Dobřany/Štěnovice | 12 | 68:48 | 23 |
5. | TJ Košutka Plzeň | 13 | 55:40 | 22 |
6. | Stod/Chotěšov | 12 | 43:39 | 19 |
7. | Rapid/Prazdroj | 12 | 39:41 | 17 |
8. | FC Křimice | 13 | 60:50 | 16 |
9. | SK Slavia Vejprnice | 12 | 41:68 | 12 |
10. | FK Tachov | 12 | 35:68 | 12 |
11. | TJ Start Luby | 13 | 28:97 | 12 |
12. | TJ Přeštice | 13 | 44:81 | 7 |
13. | FK Okula Nýrsko | 13 | 20:143 | 1 |
1. | SK Kdyně | 13 | 146:15 | 36 |
2. | Jiskra U12 | 12 | 116:20 | 36 |
3. | FK Holýšov | 12 | 82:28 | 30 |
4. | TJ Mrákov | 13 | 53:58 | 25 |
5. | TJ Dynamo Horšovský Týn | 12 | 90:52 | 24 |
6. | Kout | 12 | 66:45 | 22 |
7. | TJ Sokol Postřekov | 13 | 79:68 | 20 |
8. | FK Staňkov | 13 | 64:62 | 18 |
9. | Jiskra U11 | 12 | 37:56 | 12 |
10. | Jiskra WU 14 | 13 | 25:62 | 9 |
11. | Koloveč / Chudenice | 13 | 18:119 | 6 |
12. | TJ Česká Kubice | 13 | 27:88 | 3 |
13. | Tatran Chodov | 13 | 8:138 | 3 |
FK Robstav
Jiskra Domažlice A |
0:0 Podrobnosti |
FK Komárov
Jiskra Domažlice B |
3:1 Podrobnosti |
Jiskra Domažlice ženy
FK Tatran Prachatice |
16:0 Podrobnosti |
Jiskra U19
TJ Košutka Plzeň |
5:3 Podrobnosti |
Jiskra U17
TJ Košutka Plzeň |
3:6 Podrobnosti |
Jiskra U15
SK Slavia Vejprnice |
1:3 Podrobnosti |
Jiskra U14
TJ Tatran Třemošná |
7:5 Podrobnosti |
Jiskra U13
SK Slavia Vejprnice |
13:1 Podrobnosti |
Jiskra U12
SK Kdyně |
5:2 Podrobnosti |
10 gólů
Petr Došlý
Počet návštěv: 57557
Posledních 30 dnů: 4257 |
Posledních 7 dnů: 872 |
Poslední den: 57
© 2024 Jiskra Domažlice | Všechna práva vyhrazena |
Sladky.Karel@seznam.cz
Vytvořeno službou
Sklub.cz
Diskuze