Jiskra Domažlice A vs FC Táborsko akademie

Datum a čas konání: 10.5.2024 17:30
Místo: Domažlice

Jiskra veze 3 body z Motorletu

V sobotu 20.4. se v ranních hodinách utkala Jiskra s Motorletem Praha, přinášíme Vám kompletní reportáž z utkání.

FK Motorlet Praha - TJ Jiskra Domažlice 0:3 (0:2)

Branky: 8. a 13. Fillo, 86. Dvořák

V dnešním utkání se střetli dva týmy z odlišných pólů tabulky. Motorlet se po 22.zápasech ČFL nachází na třináctém místě tabulky s 25ti body a s pětibodovým náskokem na sestupové příčky. Poslední vzájemné měření skončilo na podzim v Domažlicích výhrou Jiskry 4:0.

Do utkání nastoupila Jiskra v následující sestavě: Cherepko - Mužík (c), Zajíček, Rychnovský, Došlý, Fillo, Dvořák, Svoboda, Vávra, Procházka, Fedak.

PRVNÍ POLOČAS
Z první velké šance zápasu Jiskra hned udeřila, Došlý se uvolnil na pravé straně hřiště, jeho obstřel jěště brankář vyrazil, na následnou dorážku Filla už ale nedosáhl. V jedenácté minutě se k míči dostal ve vápně Franta Dvořák, jeho rychlá střela orazítkovala břevno. Následně se ale po centru Došlého položil do voleje opět Martin Fillo a zvýšil už na 2:0. Další šance přišla po Fedakově centru kdy se do hlavičky dostal Došlý a brankář domácích musel vytahovat zákrok. Ve 28.minutě přišla střela zpoza vápna a ale Cherepko předvedl skvělý zákrok a míč vyrazil mimo tři tyče. V 32.minutě přišel centr hostí a zražená hlavička skončila těsně mimo bránu. V třicátéšesté minutě přišel souboj ve vápně domácích, po kterém se na zem dostal Martin Rychnovský, rozhodčí ale tento souboj jako penaltový neposoudil. Chvíli potom to opět zkoušeli domácí, střela ale skončila vysoko nad. Z následného protiútoku se za obranu dostal Petr Došlý, toho ale brankář skvěle vychytal.

DRUHÝ POLOČAS
Druhý poločas toho dlouhé minuty moc nenabídl. Až po hodině hry se do šestnáctky dostal Martin Rychnovský a z úhlu prověřil golmana domácích. Chvíli na to se na lajně uvolnil Martin Fillo a poslal centr na penaltu, kde čekal Petr Došlý. Tomu ale střela vůbec nesedla a skončila jen u brankáře. V 70.minutě centroval z přímého kopu do pokutového území Mužík, jeho centr jen těsně minul nabíhajícího Filla. V osmdesátésedmé minutě poslal Mužík skvělý centr na hlavu Františka Dvořáka, který zvýšil už na 3:0. Následně poslal centr Jakub Secký, na ten ale těsně nedošáhl Robert Aubrecht.

Rozhodčí: Kolátor Petr – Flade Jens, Krupka Pavel
Delegát: Chlaň Jaromír