Áčko prohrálo na Doubravce

Plzeň/Doubravka
Na místo předehrávaného 35. kola ČFL Domažlice – Zápy, museli Domažlice  kvůli nezpůsobilému terénu na městském stadionu Střelnice na rychlo sehnat soupeře, kterým byl účastník divizní skupiny A.  Deváté mužstvo SK Senco Doubravka se kterým měli Domažlice hrát před 14.dni ,ale soupeř pro nedostatek hráčů utkání zrušil. Hostující kouč Skála nemohl k dlouhodobě zraněným Bártou a Došlým počítat ani s Kyndlem.
   SK Senco Doubravka – TJ Jiskra Domažlice 3:2 (1:1)
Do utkání vstoupili aktivněji třetiligisté. Hned ve druhé minutě se prezentoval střelou ze střední vzdálenosti Fořt, do připraveného brankáře Bouzka.V 7. minutě hosté kombinovali po ose Špírek- Hrdlička Fořt , který zpětnou přihrávkou našel za šestnáctkou kapitána Mužíka ,ten vypálil vedle levé tyče domácí svatyně.Po čtvrt hodině hry zahrával Mužík trestný kop po faulu na Fořta z 19.metrů mířil k pravé tyči , kde stál připravený gólman Buzek.Za minutu předvedla Jiskra pěknou akci Bauer ideálně vysunul Hrdličku, který obstřelil vybíhajícího Buzka na 0:1.V 18. minutě opět Mužíkův trestný kop našel připraveného brankáře.Domácí se prezentovali ve 20. minutě akcí kdy Navrátil přihrál Petrželkovi, který z 20. metrů mířil metr vedle levé tyče Švihoříkovi branky. Ve 35. minutě svedl před střídačkami tvrdý souboj  smolař Hrubý s Navrátilem po kterém musel otřesený Hrubý střídat za Buršíka a masér Hrnčíř mu musel koleno zabandážovat. Domácím se povedlo vyrovnat  golem do šatny v 45. minutě se Brabec prosadil přes Buršíka Mužík mu skluzem vypíchl míč , který se dostal za šestnáctku k Petrželkovi, který tvrdou tečovanou střelou přestřelil Švihoříka 1:1.Druhý poločas začal šancí domácí pohlednou akcí Morávek našel Petrželku ten z otočky se 14.metrů mířil k pravé tyči,ale Švihořík jeho střelu vyrazil na roh to běžela 48. minuta.O chvilku na to mířil po přihrání od Chvojky Trojanec metr vedle tyče.Na druhé straně střílel Buršík z 20. metrů doprostřed brány, kde stál gólman.Domažlice odpověděli tím nejlepším způsobem. Solem Fořta, který se dostal, až před brankáře Bouzka a následnou dorážku uklidil Špírek pod břevno na 1:2 to ukazatel ukrajoval 54. minutu. Domácí odpověděli za dvě minuty, po rohovém kopu hlavičkou Trojance z 13. metrů, která zapadla k pravé tyči za Švihoříka  2:2. V 69. minutě přenesl z pravé strany hru Lucák míč propadl až z levé strany sběhnutému Roubalovi, který trestuhodně mířil vedle levé tyče branky Senca. V nervozním  vyhecovaném tvrdším závěru, kde se domácí bránili náporu hostů,si v 90.minutě postavil trestný kop po faulu Javorského na Víta  Vyleta a z 22.metrů míč usměrnil k pravé tyči na konečných 3:2.
Sestava Senco: Bouzek-Chvojka, Knakal, Novák, Vít-  Petrželka(46.Zajíček), Morávek,Navrátil,Brabec(46.Kuťák),Soukup-Vyleta(46.Trojanec, Vyleta se  do hry vrátil) Trenér: Aleš Jindra
Sestava Jiskra: Švihořík-  Hrubý(36.Buršík),Bauer,Chocholoušek, Beránek(46.Lešek)- Roubal, Braun, Mužík(62.Lucák), Špírek, Hrdlička(62.Javorský)- Fořt(81.Beránek). Trenér: Jiří Skála
Rozhodčí: Lhotá-Hodek,Kříž
Diváků: 82
Hrající asistent Jiskry Domažlice  Pavel Fořt : ,,Kvalitní přípravný zápas určitě utkání ukázalo na čem musíme zapracovat . Škoda laciných obdržených gólu, ale naštěstí to přišlo teď a ne za týden máme týden na to aby jsme odstranili chyby. Doubravka hrála dobře ale předčili nás tvrdostí musíme se do zápasu s Vltavínem zlepšit”.
Kapitán mužstva  Jiskry Domažlice Petr Mužík: ,,Dneska musím soupeře pochválit ,hrál dobře bojoval. My jsme opět nevyužili naše velké šance.Na tréninku jsou někteří naši hráči jsou aktivní výborní, ale  bohužel svoji aktivitu neumí prezentovat v zápase.Závěr utkání jsem už neviděl, protože jsem odešel do kabiny.”