Načítám.......

 

Benfika jede do Mýta!

Rezerva Jiskry zajíždí v neděli do nejvzdálenějšího města v KPM 84.km vzdáleného Mýta u Rokycan. Benfika se
v minulém kole rehabilitovala se Šptákovo ,,holýšovského zářezu” doma v tipickém aprílovém počasí si poradila 6:1
s rezervou FC Rokycany.Mýto prohrálo v Rozvadově 5:0.Kde prohrávali 0:1 otevřeli hru a domácí jim ,,nasázeli” ještě čtyři branky.Chyběli jim pět hráčů sestavy.Kádr trenéra Jiřího Plecitého by kromě absence dorostence Smitku měl být na zápas s Benfikou kompletní. Mýto na konci přestupového období posílilo o jednoho hráče Zikmunda z divizními zkušenostmi.,,Je to pro nás důležitý zápas ve kterém nejsme favorité.Vzhledem k postavení v tabulce musíme doma bodovat.Domažlice mají mladé mužstvo, kterré dominuje rychlostí a kombinací ” uvádí vedoucí mužstva Jan Basl.
Benfika bude postrádat kromě dlouhodobě zraněných Waldmanna a Pavlíčka Tumpacha , který má z Holýšova otřes mozku.Pro pracovní povinnosti nebude Kadlec a celí týden netrénoval Hojda, kterého trápí třísla.Šot bude na mládežnickém turnaji a neví se zda se do začátku utkání vrátí.Naopak, už se do tréninku zapojil Bláha, který byl z Holýšova také zraněn. ,,Připravujeme se na těžké utkání, protože domácí hrají o záchranu.Bude to o osobních soubojích.My samozřejmě chceme potvrdit body z Rokycanama. Chceme hrát naši kombinační hru a proměňovat šance”uvádí k zápasu asistent trenéra Antonín Vlček.Trenéři doplní kádr , který je postižen velkými absencemi hráči dorostu, kteří mají pauzu. Na podzim dominovala Benfika 5:2. V Mýtě bývá bouřlivé prostředí.Utkání které začíná v neděli 24.4.od 17:00h bude řídit rozhodčí Hodek Jakub – Homr Michal, Rezničenko Vladimír. Delegát: Harmady Miloš. 
Dynanamo hraje doma s Luby

V sobotu  23.4.od 14:00 hodin se v Horšovském Týně představí momentálně tabulkový soused domácího Dynama,které je 14. s 21. body TJ Start Luby, který je na třináctém místě tabulky s 23.body. Dynamo v minulém kole prohrálo na Bolevci 1:0, když utkání rozhodla 21.minuta a branka domácího Zítky.,,Na Bolevci jsme byli 70.minut lepším mužstvem,ale doplatili jsme na neproměňování brankových příležitostí.Jeden gólman sudí Bogdan neuznal” komentuje utkání na Bolevci trenér a sp.manažer Petr Šporer,kterému na Bolevci i v utkání z Luby bude chybět Šindelář a Blacký. Naopak už se ve žlutém dresu objevil na Bolevci David Novák, který podle kouče byl nejlepším hráčem utkání. “Luby vidím další těžké utkání, hrají silový fotbal.Budou hrát o všechno, protože jsou jako my ohrožení sestupem.My hrajeme doma, musíme bojovat máme techničtější mužstvo, chceme uspět. Handicap  vidím , že stále nejsme kompletní.”dodává Šporer.Luby doma  prohráli derby se Sušicí 1:2 kdy jedinou branku domácích dal Pivoňka.V Týně budou chybět čtyři hráči základní , které trenér Smolík , prý z taktických důvodů uvádět nechce.,,Budeme se snažit hrát útočně. Potřebovali bychom získat body”říká Smolík. Na podzim jeho mužstvo Týn porazil 2:0.,,Co jsi vzpomínám na podzim to byl kvalitní soupeř , proto očekávám vyrovnaný souboj”dodává Smolík.
Utkání budou řídit : Lhoták Luděk – Šimek František, Kříž Lukáš. Delegát: Bláha Vladimír. (poj)
Print Friendly, PDF & Email