Načítám.......

 

Benfika jede do druhých Přeštic!

Ve 25.kole krajského přeboru mužů ve fotbale má nejtěžšího protivníka Domažlická Benfika ,která jede k druhému celku tabulky TJ Přeštice. Horšovsko Týnské Dynamo hraje na Lopatárně v Plzni s místním Rapidem. Holýšov zajíždí do Chotíkova.

 TJ Přeštice 2/52 – TJ Jiskra Domažlice B 6/38
Rozhodčí: Šiška Pavel – Štökl Jiří, Volf Michal. Delegát: Hajšman Pavel.
Domácí mocně bojují o první místo v krajském přeboru společně se Sušicí a Rozvadovem,kde v minulém kole ztratili všechny tři body za porážku 2:0.Zápas ve kterém Rozvadov šel do vedení gólem z 35. minuty Šáchy. Hosté neproměnili své šance a zkušenější domácí v 90. minutě rozhodli utkání na 2:0.Kádr hrajícího trenéra Uzlíka bude vyjma dlouhodobých zraněných Lambora a Pavlíka kompletní.,,Domažlice poslední zápasy odehráli dobře. Záleží na tom zda budou posilnění z A mužstva. My chceme doma samozřejmě vyhrát,aby jsme se dostali zpět na první místo. Postoupit chceme.Začínáme řešit finance a případné posílení kádru,protože divize je těžká soutěž”komentuje asistent trenéra Uzlíka Václav Kašpar.
Benfika je na vítězné vlně. Proto by se jí do Přeštic mohlo cestovat hrát v klidu. Trenérům bude k dispozici Martinové Šot a Vísner a využijí některé dorostence. Naopak stejně,jako minulí týden nebudou k dispozici Lešek a Buršík,kteří jdou za A tým. Zranění je stále Tumpach má natržené lýtko a Bratanič má poraněnou ruku a do brány nastoupí Straka.Zraněný je i střelec jediného gólu se Lhoty Jakub Korelus.
,,Přeštice jsou zkušený tým , který nemá moc slabin.Řekl bych že je to nejzkušenější mužstvo KPM s ambicemi na postup.Postupnou kombinační hrou se dostávají do zakončení. Mají tam hráče,kteří dokážou rozhodnout zápas například Bešta a Klokan.My musíme vnutit svoji hru dostávat se do zakončení a své šance proměňovat,kterých tolik nebude. Musíme být nebezpečný”zamýšlí se trenér Benfiky Steinbrücker.
SK Rapid Plzeň 8/36 – FC Dynamo Horšovský Týn  14/21
Rozhodčí: Maroušek Karel – Pálek Ondřej, Vocelka Milan. Delegát: Svoboda Miroslav.
Rapid prohrál v minulém kole v Sušici 0:1.Brankou Vrhela z 77.minuty.,,Mužstvo Týna se jednou sejde jednou nesejde. Teď si myslím,že se sejdou, protože jim jak se říká teče do bot. Řeknou si koho můžeme porazit než Rapid. To si myslím, že budou opatrní v tom aby nás nepodcenili”říká kouč Mysliveček který Týn sledoval v Chotíkově,ale ten zápas mu moc neukázal protože Dynamo nastoupilo v silně improvizované sestavě.,,Hrajeme doma měli by jsme nějaký bod získat. Na podzim jsme tam sice vyhráli 1:0,ale bilanci s nimi nemáme nijak růžovou”dodává Mysliveček. Tomu budou chybět Šustr,Filipčík Tarhaj se zranil v Sušici a uvidí se jestli bude moct nastoupit.Jako farma Doubravky nebude moct využít , její hráče, protože má Senco zraněné.Dynamu se v minulém kole poprvé podařilo zvítězit nad  Vejprnicemi 1:0.Brankou Šindeláře.Trenér Petr Šporer vyděl v utkání s Vejprnicemi zlepšení a přístup hráčů byl lepší,bojovali a někteří hráči se  rozehrávají k lepším výkonům než v předešlých zápasech.Šporer bude v utkání v Chotíkově postrádat Radu a Vavřičku. O proti domácímu zápasu bude k dispozici Jurko.,,Rapid jako farma Doubravky využívá její hráče zde je využije i v tomto utkání,tak to bude určitě kvalitní tým. Respektujeme jeho sílu,ale hrát se dá s každým. My se pokusíme uhrát dobrý výsledek,aby jsme přiživili záchranu v soutěži.Jsme tam sice namočení,ale stále do konce zbývá sehrát ještě nějaké zápasy a získat body k záchraně.vypočítává  Šporer.

TJ FC Chotíkov 7/37 – FK Holýšov  9/34
Rozhodčí: Mazanec Marek – Havránek Martin, Kulhánek Milan. Delegát: Rauch Pavel.
Bude to otevřený zápas. Chotíkov má ještě větší problémy se sestavou než před zápasem s Horšovským Týnem.Náhradní brankář Vojáček bude muset do základu k dalším zraněným přibyli  Kadlec, Pechler a Kluska odjel do Itálie.,,Táhneme to už několikátý zápas. Docela se nám daří v obranné činnosti.Nedostáváme moc gólů. Holýšov bych rád potrestal za to, že neporazili doma Luby,aby to měli ještě těžké se záchranou. Zasloužili by si,aby u nás nevyhráli” konstatuje  kouč Chotíkova Jaroslav Urbánek a pokračuje ,,Holýšov má nevyrovnané zápasy a nevím co od nich očekávat.Čekal jsem od nich víc.Bude mokrý terén bude to chtít více střílet” dodává Urbánek.(poj)
Print Friendly, PDF & Email