Načítám.......

 

A mužstvo TJ Jiskra Domažlice povede trenér Pavel Vaigl

Domažlice

Na snímku je nový hlavní trenér TJ Jiskra Domažlce Pavel Vaigl.

TJ Jiskra Domažlice za několik týdnů vstoupí do sedmé sezóny v ČFL. Na lavičce A mužstva dochází ke změně na postu hlavního trenéra. S dosavadním trenérem Radkem Kronďákem se vedení klubu domluvilo na ukončení spolupráce po vzájemné dohodě. Stejně tak končí jako asistent Roman Čihák. Novým trenérem se stal Pavel Vaigl, který se vrací na Střelnici, kde působil na podzim roku 2015 jako asistent trenéra Zdeňka Michálka. Vaigl dovedl mužstvo FK Tachov v letošní sezóně na 5. místo tabulky ČFL. Tachov se k dalšímu ročníku třetí ligy nepřihlásil z ekonomických důvodů a bude hrát KPM Plzeňského kraje společně s naším B mužstvem. O asistentovi trenéra Vaigla se prozatím jedná. Kádr A mužstva projde dalšími změnami.

Odchody:

Miroslav Špírek ( Kötzting – SRN), Petr Průcha (návrat do FC Viktoria Plzeň – na testech ve Vlašimi), Pavel Javorský a Jiří Kupilík ( FC Furth im Wald – SRN ), Dominik Lešek ( Zwiesel – SRN).

Příchody:

Tomáš Hájovský, Michal Mlynařík a René Kropáček (všichni z FK Tachov), Petr  Došlý (návrat z hostování FK Tachov), Martin Buršík (návrat z hosování FC Viktoria M. Lázně), v jednání Jakub Teršl a Jiří Sedláček (FC Viktoria Plzeň)

Další změny můžou ještě nastat, sledujte naše stránky.

Příprava TJ Jiskra Domažlice začíná 10.7.:

16.7. (neděle) – FC Viktoria Plzeň (U21) (čas a hřiště bude upřesněno)
22.7. (sobota) – 1.kolo Mol Cupu (vítěz utkání Petřín – Klatovy)
29.7. (středa) – 1. FC Karlovy Vary (čas a hřiště bude upřesněno)
2.8. (středa) – FK Litoměřicko (čas a hřiště bude upřesněno)
9.8. (středa) – 2. kolo poháru MoL Cup (losuje se soupeř i hřiště)
12. 8. (sobota) – 1. kolo ČFL Jiskra- FK Polaban Nymburk (čas bude upřesněn)

(poj)

 

Print Friendly, PDF & Email