Načítám.......

 

Na Střelnici se bude hrát šlágr ČFL

Domažlice

V neděli 1. 10. od v 10:15 proběhne na Střelnici utkání 8. kola ČFL, Jiskra Domažlice – FK Loko Vltavín. Jedná se o šlágr zmíněného kola.

Vltavín přes léto udržel skoro celý kádr mužstva trenéra Martina Frýdka. Odešli jim pouze kanonýr Elvis Mashike (Dynamo České Budějovice), což trenér Frýdek bere jako velkou ztrátu, dále skončil Martin Macháček. Přišel záložník Jakub Eichler (AC Sparta Praha), Staněk z dorostu a brankář Ladislav Pochylý (FK Viktoria Žižkov). Jinak stávající kádr zůstal beze změn. Se vstupem do soutěže jsou vltavínští podle kouče Frýdka spokojeni, až na dvě porážky s Chrudimí a v Zápech. V posledním utkání ve Strakonicích s Čížovou remizovali 0:0 a na penalty vyhráli 2:4. ,,V Domažlicích nás určitě čeká těžké utkání. Přišlo tam několik hráčů z Tachova. Bude určitě zajímavé utkání,” uvedl k zápasu trenér Martin Frýdek. Utkání bude řídit Zdeněk Vaňkát (Chomutov) s Liborem Šimečkem (Česká Kamenice) a Tomášem Baumem (Děčín). Delegátem FAČR bude Rauch Pavel (Nýřany).

Jiskra bude dnes v pátek trénovat. Kádr je po sérii tří těžkých zápasů (Dukla, Ústí nad Orlicí, Písek).

,,Vltavín potvrzuje několik let stabilní formu. Mají velice kvalitní mužstvo. Jsou třetí. Čeká nás těžký zápas, který hrajeme doma a chceme zvítězit. Bude to vyrovnané utkání, ve kterém rozhodne aktuální forma obou týmů,” zamýšlí se trenér Jiskry Pavel Vaigl.

Print Friendly, PDF & Email