Načítám.......

 

Rozhovory s hráči před 1. kolem poháru Jiskra Domažlice B – Sokol Mrákov

Domažlice/Mrákov

Text a foto: Jiří Pojar

Prvním hráčem , kterého se zeptáme na pohárový duel TJ Jiskra Domažlice B se Sokolem  Mrákov je Antonín Vlček ml. vlevo na snímku dole.

Toníku, jak vidíš pohárový souboj s Mrákovem?

,,Bude to naše první mistrovské utkání roku 2019, které je stále součástí přípravy. Je to první kolo poháru a my jsme favority. Nic nesmíme podcenit, musíme hrát přesně a zápas rozhodnout co nejdřív, abychom v klidu postoupili. Soupeře bych přirovnal k našemu německému soupeři z posledního přáteláku. Věřím, že vše zvládneme, ale nečeká nás nic jednoduchého”.

Jak bude vypadat hra   Sokola Mrákov ? Na koho si budete muset dávat pozor? Tip na výsledek a kdo vstřelí góly?

Za Mrákov hraje můj dobrý kamarád Matěj Nguyen, na kterého se těším. V útoku mají gólového Váchala a v záloze Stýskala, který hru tvoří nebo také dává góly. Já ale věřím, že vstřelíme brzy góly a celkově tipuji, že vyhrajeme 4:1. Branky by mohli vstřelit Javorský 2x, Hojda a Kadlec a na druhé straně Nguyen.

Zatím bývalý spoluhráč a hlavně kamarád Matěj Nguen na snímku dole vpravo odchovanec Jiskry momentálně v barvách Sokola Mrákov nám k utkání řekl.

,,Na Benfiku se s týmem moc těšíme. Benfika hraje rychle po zemi, má nebezpečné breaky a dobré standartky, tak na tohle si budeme dávat pozor. Za nás vstřelí gól Pavel Váchal dva a jeden Michal Růžek a ,,Jarmil” Stýskal a za Benfiku Kadlec  2 😂😂. Změny v týmu nemáme, ale každá pomoc by se hodila. Trénujeme už od 4.1. dlouhá běhání a přípravný zápas jsme ještě neměli”.

Ještě jaky to bude pro tebe zápas proti,, svým?

,,Skoro všechny kluky znám a asi nejvíc Entony Vlčka ml., 🙂

tak na něj se těším asi nejvíc.V sobotu hraju za Mrákov a nějak ty city chci dát stranou. Zápas si chci užít a vyhrát”.

Třetím hráčem , který nám před utkáním zdělil své dojmy před utkáním  je záložník Benfiky Ondra Černý na snímku dole.

,, Utkaní s Mrákovem, už mluví samo o sobě je před námi  další okresní derby. Musím se přiznat, že jsem Mrákov dlouho hrát neviděl, ale vím, že nás nic lehkého čekat nebude, ale výhoda je na naší straně domácí prostředí, fanoušci,který doufám přijdou v hojném počtu. Mrákov bude nebezpečný v rychlé přechodové fázi, dlouhé balony za obranu nic jiného asi nečekám. Vím, že jsem tam viděl pár rychlých  kluků nevím zda ještě v Mrákově hrájí jak už jsem řekl dlouho jsem je hrát neviděl. Jen doufám, že pro diváka to bude skvělé derby bez zbytečných emocí ve kterém zvítězíme a postoupíme do dalšího kola. Myslím si, že vyhrajem 3:0. A gól dá Kadlec, Javorský, Šmejkal”.

 

 

Print Friendly, PDF & Email