Načítám.......

 

Jiskra na rezervu Sparty nestačila

https://www.fotbaldomazlice.cz/wp-content/uploads/2019/10/IMG_20200308_210813.jpg

Zápas třetí nejvyšší ligy se hrál mezi rezervou pražské Sparty a Domažlicemi.

Výrazným favoritem v tomto utkání byl domácí tým, který se nacházel na druhé příčce tabulky, zatímco Domažlice na místě devátém. Nejlepším střelcem Sparty je Lukáš Juliš, který ale na jaře hostuje v Olomouci. Na straně hostů to je Petr Došlý se sedmi góly. Rezervu Sparty navíc posílil Martin Hašek, kterému nevyšel vynucený odchod a proto bude na jaře hrát s B týmem, ten však v tomto zapase nenastoupil.

Po prvním poločase bylo skóre vyrovnané. Za Spartu se trefil Karabec, za Domažlice Mužík. Hrál se vyrovnaný fotbal. První polovinu poločasu byla lepší Sparta, avšak Jiskra v závěru převzala otěže, dokázala vyrovnat a byla lepší.

Sparta nakonec porazila Domažlice 3:1, když se prosadili Karabec, Dao a Drchal.

Ve druhém poločase Sparta dominovala a Jiskru téměř k ničemu nepustila a získala tak další tři body do tabulky a posunula se na první příčku soutěže.

Branky: 9. Karabec, 63. Dao, 73. Drchal (pen.) – 39. Mužík

Karty: 70. Panák (SPB) – 61. Matas (DOM), 70. Hrubý (DOM)

AC Sparta Praha B: Čtvrtečka – Gabriel, Piško, Hušek (46. Dao), Horák, Vácha (C), Panák, Karabec, Patrák (7. Flak), Drchal, Ambler.
Náhradníci: Burda, Dao, Ryneš, Flak, Kotek

TJ Jiskra Domažlice: Brych – Mlynařík, Hrubý, Matas, Rychnovský, Uzlík (51. Teršl), Mužík (C), Kuhajda, Skopový, Došlý (26. Brabec), Dvořák.
Náhradníci: Brabec, Teršl, Pavlík, Černý, Kropáček, Růžička

Rozhodčí: Krejsa Josef – Švagr Tomáš, Vokoun Daniel

Diváci: 400

Podrobný report připravuje Jirka Pojar, PR manager Jiskry Domažlice.

Print Friendly, PDF & Email