Načítám.......

 

Trenér hledal příčiny nezdaru

https://www.fotbaldomazlice.cz/wp-content/uploads/2019/10/Screenshot_20200308-123059_Facebook.jpg

Na otázky webu fotbaldomazlice.cz odpovídal hrající trenér Benfiky Jiskry Domažlice, Pavel Javorský.

Jaká je spokojenost s průběhem a výsledkem zápasu?
Zápas se pro nás vyvíjel, jak jsme si přáli. Bohužel netuším, proč ale od stavu 2:0 jsme začli trošku zmatkovat a skoro se až bát o výsledek. Někteří hráči přestali plnit úkoly, které měli, což  se mi také nelíbí. První gól jsme dostali ze standartky,  když jsme špatně plnili osobní bránění a volný hráč na první tyči nám  hlavou vstřelil gól. Druhý gól byl hodně smolný, když hráč, ktery chtěl centrovat před bránu, to pro nás trefil tak nešťastne, že to zapadlo do brány. Bohužel už jsme na tento gól nedokázali zareagovat a bohužel  nezvládli ani penalty.

Překvapil soupeř něčím, třeba  nadstandardním výkonem či překvapivou  taktikou?
Soupeř hrál, co jsme čekali. Hru si nějak nestěžoval, hrál jednoduše a s velkém nasazením, my jsme si ale zápas prohráli sami v našich hlavách a naším výkonem.

Dokázal tým plnit to, co mu realizační tým před zápasem naordinoval?
Řekl bych, že do stavu 2:0 jsme pnili, co jsme chtěli a  poté  už to nebylo ono. V týdnu si to musíme všechno vysvětlit, ukázat chyby a připravit se na další zápas.

Kteří jednotlivci nejvíc překvapili?
Myslím,  že v tomto zápase nebyl někdo, kdo by nějak vynikal.

Došlo ke zraněním, jakým a u koho?
Bohužel se nám zranil Roman Čadek, čekáme na vyšetření, ale problém má s kolenem, ale podrobnosti zatím nevíme. Zdena Peroutka má ze zápasu lehce natažený sval, ale věřím, že do dalšího zápasu bude v pořádku.

Na co se bude muset realizační tým zaměřit v tréninku v přípravě na dalšího soupeře?
Zaměřit se musíme na to, aby jsme od začátku do konce byli soustředění a plnili úkoly, se kterými jdeme na hřiště, konstatoval v rozhovoru pro web fotbaldomazlice.cz hrající trenér Benfiky Jiskry Domažlice, Pavel Javorský, za což  mu jménem fanoušků srdečně děkujeme.

Redakce webu fotbaldomazlice.cz

Print Friendly, PDF & Email