Dvojnásobná Csaplárovka se otáčí těžko

Ale nechybělo málo a rezerva málem napodobila obrat utkání, který se několik hodin předtím povedl A-týmu v Mrákově.

Obrázky ze  zápasu ZDE!

“Do dvacáté minuty na hřišti existoval jen jeden tým a to byly Přeštice. Naprosto zaslouženě vedly 4:0, protože byly lepší ve všech věcech a my vypadali, jak kdyby jsme se viděli poprvé. Cca od dvacáté minuty jsme na vývoj zareagovali střídáním a přesunutím některých hráčů na jiné pozice a od té doby jsem viděl starou dobrou Benfiku a myslím, že jsme poté byli rovnocenným soupeřem. Do poločasu jsme dokázali snížit na 4:3, čeho si moc vážím, protože dostat se z takové deky, je něco, za co zaslouží všichni hráči pochvalu. Druhý poločas už góly nepřinesl a soupeř si nevytvořil nějaké velké šance. Přes prohu a tragických 20 minut zaslouží všichni pochavalu! Věřím, že začátek utkání je pro nás ponaučením a už se nikdy opakovat nebude,” shrnul stručně fotbalové “zmrtvýchvstání” trenér Benfiky Jiskry Domažlice, Pavel Javorský