Dorosty v Klenčí střídavě oblačno a to i výsledkově

“Starší dorost dnes odehrál první “domácí” utkání v Klenčí proti Klatovům. Bohužel ani tentokrát jsme nebyli kompletní a doplnili nás kluci z U17. Čekal jsem, že po tom, co jsme dokázali potrápit ligový Písek, kluci budou chtít Klatovy přejet od úvodu, bohužel jsme úvod utkání vypustili a museli dohánět stav 0:1. Naštěstí se nám výsledkově zápas povedl, ale herně to nebylo ono. Celkový výsledek byl 7:3 pro Jiskru, do budoucna ale doufám v lepší přístup, abychom si to tak nemuseli komplikovat.

Příští týden nás čeká Tachov, snad už tam předvedeme, že si se soupeřem dokážeme poradit i bez inkasovaných branek a zbytečných chyb,” konstatoval lehce konsternovaný trenér staršího dorostu Jiskry Domažlice, Tomáš Korelus.

“Mladší dorost U17 dnes také odehrál další přípravný zápas. V Klenčí proti týmu Klatov.
V prvním poločase jsme hráli dobrý fotbal, soupeře hodně přehrávali a vytvořili si velké množství gólových šancí, kterých jsme bohužel moc neproměnili. Stav poločasu proto pouhých 1:1.

Do druhého poločasu oba týmy dost prostřídaly, hra se vyrovnala a soupeř nás potrestal dvakrát z pokutových kopů. Prohráli jsme 1:3, ale více než výsledek nás mrzelo velké množství nevyužitých jasných gólových příležitostí,” konstatoval smutně trenér mladšího dorostu Jiskry Domažlice, Míra Rejthar.