Doubravka / Plzeň

Týden před startem soutěží se na umělé trávě na Doubravce střetlo domácí SK Senco Doubravka třináctý tým divizní skupiny A a druhý tým ČFL TJ Jiskra Domažlice. Trenéři hostujícího mužstva nemohli počítat pro zranění s Tomášem Vilčkem,Arzberger. Doubravce chyběli P. Knakal,Patrovský.
SK Senco Doubravka – TJ Jiskra Domažlice 1:5 (0:2)
Střelci: 6. Rychnovský , 38.Dvořák, 50.Černý, 55.Černý, 60.Bauer – 73 .Morávek
Úvod zápasu se nesl ve znamení nepřesných přihrávek , až přišla 6. minuta Vais prošel středem vysunul Došlého a ten přihrával před bránu na Rychnovského kterém byl sám před gólmanem Maříkem a z 5 metrů ho prostřelil na 0:1. Rozruch přinesla 32. minuta to Domažlice Dvořákem orazítkovali břevno branky Maříka. Domažlický se dočkal gólového zápisu ve za šest minut to zahrával zleva roh Vais a na přední tyči nejvýše vyskočil Dvořák a stanovil poločasový výsledek na 0:2. Druhý poločas Hrubý vhazoval aut na Bauera, který našel před gólmanem Luhovým Černého, který zvýšil efektně patičkou na 0:3. To běžela 50. minuta. Za pět minut tečoval opět Černý k pravé tyči střelu Hrubého z 20. metrů na ní byl Luhový krátký 0:4.Hosté měli další šance chodili do brejkových situací. Po půl hodině to bylo 0:5, když se Domažlicím povedl rozehrát rohový kop a Brabec našel Došlého ten nahrál Bauerovi, který z 9. metrů k pravé tyči.Domácí se už zmohli pouze na snížení na 1:5.Sýs zahrával roh a na zadní tyči se trefil Morávek, který překonal Švihoříka v brance Domažlic.
Ohlasy na utkání:
Začátek zápasu jsme trochu prospali byli tam nepřesné přihrávky,  ale podařilo se nám vstřelit  branku.Po čtvrt hodině jsme převzali iniciativu měli tlak na balon a byli jsme už po celé utkání lepším týmem. Nastříleli jsme pět gólů, ale myslím si, že jich mohlo být víc. Musím pochválit střídající hráče, kteří nastoupili v druhém poločase a zamotali nám hlavu koho vybrat do základní jedenáctky na první jarní utkání na pražském Strahově  s Vyšehradem“ uvedl po zápase trenér Jiskry Domažlice Pavel Vaigl.
,,Myslím si, že jsme do zápasu vstoupili dobře a po chvilce jsme vedli 1:0. Poté se hra vyrovnala a nedařilo se nám přidat další branku. Domácí se dostali asi ke třem brejkům, které kdyby lépe vyřešili tak mohli skórovat. Ke konci půle jsme přidali další branku a měli další šance. Po půli domácí odešli fyzicky a hned na začátku jsme dali dva rychlé góly. Druhá půle už byla podle našich představ. K zápasu jsme přistoupili dobře a zvítězili 5:1. Byla to kvalitní generálka škoda, že jen na umělé trávě, jelikož nás za týden čeká zápas na přírodní trávě s těžkým soupeřem. Máme na to týden se dobře nachystat a připravit na Vyšehrad“ viděl zápas z branky Lukáš Brych.
 ,,Ze začátku jsme se dostávali 10 minut do tempa, pote to byl od nás slušný zápas. Dali jsme 5 gólů a měli jsme ještě další gólové situace.
Teď nás čeká už ostrý zápas který bude náročný, ale my tam jedeme bodovat.“ vyjádřil se stručně autor druhé branky útočník František Dvořák.
,,Začátek jsme nechytli tak jak jsme chtěli. Po 10 minutách jsme ale přebrali otěže zápasu a diktovali jsme tempo hry. Výsledek i předvedená hra nás těší, ale důležité bude jak zvládneme zápas za týden na Vyšehradě“ stejně stručný byl i záložník Jonáš Vais.
,,Domažlice jsou kvalitní tým v prvním poločase to byl dobrý zápas.Druhá půle, už vyzněla pro Domažlice, kterým tímto gratuluji a přeji jim a mému kamarádovi Pavlovi Vaiglovi hodně štěstí v sezoně“. Vyjádřil se k zápasu trenér Senca Jaromír Šimr.
SK Senco Doubravka: Mařík (46.Luhový)- Küstner, Novák, Brož, Stružka,Shklyarskyy, Krejčí, Trojanec, Roubal, Ungr, Petrželka. Střídali: Štěrba, Motl,Sýs, Bartůněk,Morávek. Trenér: Jaromír Šimr.
Sestava TJ Jiskra Domažlice: Brych (60. Švihořík) – Hrubý, Čihák,Bauer, Teršl,Mlynařík- Rychnovský, Mužík, Došlý, Vais-Dvořák. Střídali: Brabec, Kadar,Skopový,Matas, D.Černý. Trenéři: Pavel Vaigl, Petr Dobrý a Karel Míčka.